GUMİB-TOBNC ile Markalarınızın Güvenilirliğini Sağlamaya Hazır Mısın?

Ticari faaliyetlerde güven çok önemli bir unsurdur. Bu Güven, uzun zamanda yapılan tanıtım faaliyetleri, güçlü referanslar ve tecrübe ile oluşmaktadır. Marka İsim Merkezi İSİMDER BAŞKANLIĞI olarak biz, gerekli kriterleri ve şartları taşıdığınız takdirde marka isimleriniz için “Güvenilir Marka İsim Belgesi” (GUMİB-TOBNC) sunmaktayız. Güvenilir Marka İsim Belgesi referansı olan markalar rakiplerine göre bir adım önde olacaktır. Hedef kitle marka isimlerine daha çok güven duyacaktır. Markaların müşteri potansiyeli artacaktır. Kârlılığınızı artırmak, rakiplerinizden farklılaşarak bir adım önde olmak ve GÜVENLE MARKALAŞMAK için; (GUMİB-TOBNC) “GÜVENİLİR MARKA İSİM BELGESİ” sahibi olmanız büyük önem arz etmektedir.

GUMİB-TOBNC markalarınızın marka değerini artırarak müşterilerinizin markaya olan tutumunu olumlu anlamda etkiler ve müşteri potansiyelini artırarak maddi anlamda da bir değer kazanmanızı sağlar. Güven markalar için müşterilerine sunması gerek en önemli faktörlerden biridir. Hedef kitlenize bu güveni sunmanın yolu Güvenilir Marka İsim Belgesinden (GUMİB-TOBNC) geçmektedir.

Güvenilir Marka İsim Belgesi (GUMİB-TOBNC) aynı zamanda ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemi uygulayan “Marka İsim Merkezi İSİMDER” kuruluşu denetiminde verilmektedir.

Sizlerde markalarınızın güvenilirliğini sağlayan ve markalarınızın hedef kitlenize arşı güvenilir olduğunu ifade eden Güvenilir Marka İsim Belgesini (GUMİB-TOBNC) almak için acele edin.

📌Her zaman dediğim gibi “Elimin Değdiği Markalaşıyor”

⬇ İletişim ⬇

www.markalize.com

www.gumib.org.tr

+90 535 642 66 22

+90 542 490 60 44

+90 530 662 44 08

📍TÜRKİYE’nin Ödüllü Marka İsim Uzmanı

📌Global Marka İSİM ve Markalaşma uzmanı ByKANBER …

📌 Marka Mucidi